Gyakorlattal rendelkező munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Pályázati-, hitelreferens

Munkakör rövid leírása (feladatok, kötelezettségek)

  • Pályázati- és hiteltanácsadás
  • Üzleti- és pénzügyi terv írás
  • Pályázatírás
  • Komplett hitel- és pályázati dokumentáció összeállítás
  • Támogatás lehívás, projektmenedzsment
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel, finanszírozó és pályáztató szervekkel

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Banki, pénzintézeti tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Vezetői engedély
  • Jó kommunikációs és tárgyaló képesség
  • Határozott, meggyőző fellépés
  • Önálló munkavégzés, folyamatos motiváció
  • Üzletszerű, ápolt megjelenés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Banki-pénzügyi OKJ szakképesítés, technikum, felsőfokú végzettség
  • Banki termékek értékesítésében szerzett gyakorlat, hitelközvetítés, pályázatírás
  • Banki, pénzintézeti folyamatok, termékek ismerete
  • Nyelvtudás
  • Meglévő vállalati kapcsolati rendszer
  • Saját gépjármű

Amit ajánlunk

  • Fix jövedelem
  • Kiemelkedő, teljesítményarányos jutalékrendszer
  • Költségtérítés (telefon, benzin)
  • Dinamikus csapat
  • Professzionális, modern munkakörnyezet
  • Rendszeres képzés
  • Hosszú távú együttműködés

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképpel ellátott magyar nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét, fizetési igényének megjelölésével a tanacsado@mzh.hu e-mail címre!